29 Eylül 2013 Pazar

Point Blank Online İndirPoint Blank, Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından geliştirilen ve 2008 yılında yayınlanan çevrimiçi birinci şahıs nişancı tarzı oyundur. Türkiyede Nfinity Games aracılığı ile yayınlanır.
Oyun CT-Force ve Free Rebels arasında ki var olan savaş üzerine kurgulanmıştır. Oyunda rütbe sistemi vardır "Askeri öğrenci" rütbesi ile başlanır ve en yüksek rütbe "Genelkurmay Başkanı"'dır. Maç yaptıkça Tecrübepuanı ve oyun puanı kazanılır. Oyunda bazı özel eşyaları ve silahları satın almak için gerçek para ile satın alabileceğimiz oyun parası kullanılmaktadır. Oyunda 7 farklı mod ve bir çok harita bulunur. Point Blank'ın sunucusu olduğu ülkelerde anlaşma nedeniyle diğer sunuculara giriş engellidir.

POINT BLANK ÖZELLİKLERİ

 • Point Blank’te ateş etme, vurulma, kurşunların çevreye etkisi sırasında ortaya çıkan gerçeçi ses ve tepkiler, sizi en gerçekçi deneyimi yaşatıyor.
 • Point Blank haritalarında hareket eden dinamik objeler, yıkılabilir duvarlar ve paylayabilen arabalarla oyun süresince sürekli değişen bir çatışma alanı sunuyor.
 • Çeşitli dürbünler, çift şarkör, dot sight gibi gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşayın! Kendinize en uygun silahı seçin.
 • Görev kartları satın alın, görevleri tamamlayın ve ödülleri kazanın. Görev zorluğu arttıkça kazanılan ödüllerde bir o kadar değerli olacaktır. Daha fazla görev, daha fazla ödül!


Karakterler

CT-FORCE

CT Force polis ekibi Free Rebels isyancılarına karşı ülkeyi savunurlar. Takımda 3 kadın, 2 erkek karakter vardır.

Erkek karakterler;

 • Acil Pool
 • Leopard
Kadın karakterler;
 • Keen Eyes
 • Hyde
 • Chou
Free Rebels

Ayrılıkçı terör örgütüdür. Hükümete karşı isyan çıkarır ve polisler ile mücadele eder. Takımda 3 kadın, 2 erkek karater vardır.

Erkek karakterler;

 • Red Bulls
 • D-Fox
Kadın karakterler;
 • Tarantula
 • Viper Red
 • Rica

Oyun modları

TDM

TDM oyuncuların belli bir raund sınırlaması olmadan her ölüşünde yeniden canlanarak birbirlerine karşı üstünlük sağlamaya çalışmasına dayalı bir oyun modudur. Belirtilen zaman bitene kadar veya belirtilen kill sayısına ulaşılana kadar oyun devam eder. Oyun süresince öldürdüğünüz düşman sayısı değerlidir. Hiçbir yükümlülük olmadan sadece tek bir hedefe kilitlenmek isteyen oyuncular için ideal bir oyun modudur.

İmha Görevi
İmha görevi oyuncuların karşı takımdaki rakiplerinin tamamını elimine etmesine dayalı bir oyun modudur. İmha görevinde ki asıl amaç bütün düşman güçlerini yok etmektir. Her oyun önceden belirlenen raund kadar sürer. Her bir raund gene önceden belirlenen süre kadar oynanır. Toplam belirtilen raund sayısına ulaşan takım oyunun galibi sayılır. Takım oyunu ve haberleşmenin etkili olduğu bir oyun modudur.

Bomba Görevi
Bomba görevi isyankarların CT güçlerine karşı saldırısını konu alan bir oyun modudur. Bomba görevinde Free Rebels güçleri haritada belirlenen noktalara bomba yerleştirmeye çalışmaktadır. CT güçleri ise önceden belirlenmiş bomba kurulabilecek alanları korumakla yükümlüdür. Strateji ve takım oyununa dayalı bir mod olan bomba görevinde, süresi önceden belirlenmiş raund sayısına ulaşan takım oyunun galibi olur.

Yoketme Görevi
Yoketme görevinde her iki takımın koruması gereken kendi takımına ait bir tane hedef vardır. Amaç hem kendi hedefini korumak aynı zamanda da düşmanın hedefini yoketmektir. Round sistemi vardır ve round her iki takımdan birinin hedefi yoketmesiyle round sona erer. Belirlenen rounda ulaşan takım oyunu kazanır.

Defans Görevi
Defans görevinde, Free Rebels'ler CT-FORCE ait tanklara sabotaj yapar ve CT-FORCE ise sabotajı engellemeye çalışır. Round sistemi vardır ve round iki tankından sabote edilmesiyle biter. Oyun sonunda belirlenmiş rounda ulaşan takım oyunu kazanır.

Yumruk Modu
Bu modda bütün silahlar kapalıdır. Oyuncular yumruklarını veya muşta silahını kullabilirler. Modda round sınırlaması yoktur. Süre bitene kadar ya da belirlenen puana ulaşılana kadar sürer. Puan limitine ilk ulaşan takım oyunu kazanır.

Dinozor Modu
Bu modda 5 dakika boyunca bir takım dinazor diğer takım ise insan olarak savaşır. Amaç koridorları tutmak ve insan ise dinazorların bölgesindeki portallara kaçmak, dinazor ise kaçan insanları durdurmaktır. 5 dakika sonunda iki takım yer değiştirir. Round sınırlaması yoktur. 10 dakika sonra hangi takımın puanı yüksekse oyunu o takım kazanır.

Silahlar

 • Taaruz tüfekleri: Yakın veya uzak çatışmalarına olanak sağlayan otomatik silahlardır. Geri tepmeleri fazladır. Oyunda kullanılan başlıca taaruz tüfekleri; Aug A3, AK 47, G36C ve M4 Karabina'dir.
 • Hafif makineli tüfekler: Seri ateşlemesi yüksek olması sebebiyle yakın çatışma çok işe yararlar. Hareket hızı yüksektir. Oyunda kullanılan başlıca hafif makineli tüfekler; Kriss Super V, FN P90, MP7
 • Ağır makineli tüfekler: Mermi sayısı çok fakat isabeti az olan silahlardır. Hareket hızını oldukça düşürür. Oyunda kullanılan başlıca ağır makilenli tüfekler; MK.46, RPD, L86 LSW
 • Keskin nişancı tüfekleri: Hareket hızı yavaşlatır fakat tek atar. Seri ateş edenleride vardır. Oyunda kullanılan başlıca keskin nişancı tüfekleri; L115A1, Cheytac M200, Dragunov (SVD)
 • Tabancalar: Tüfeğin yanında kullanılan ikinci silahtır. Hafif hareket etmemizi sağlar. Oyunda kullanılan başlıca tabancalar. Colt Python, Glock, Desert Eagle
 • Bıçaklar: Hızlı hareket etmeyi sağlar. Genellikle tek vuruşta öldürme özelliğine sahiptir. Oyunda kullanılan başlıca bıcaklar; Mini Balta, Amok Kukri, Combat Machete.
 • Oyuna Başlama 
  [Resim: 2qa0irl.jpg][Resim: 3090fg8.jpg]
  [Resim: k34xlv.jpg]

  [Resim: 2m5x93n.jpg]

İNDİRMESEÇENEKLERİ

MinimumTavsiye Edilen
CPUPentium4 2.4 Ghz / Athlon 2500+Pentium4 3.0 Ghz / Athlon 3000+
veya daha üstü
RAM512MB veya daha üstü1GB
Grafik KartıGeforce 5700 / Radeon 9600
veya daha üstü
Geforce 600 / Radeon X600
(256 MB den yüksek)
veya daha üstü
Harddisk Alanı2GB
DirectX VersiyonuDirect X 9.0c
Oyunu İndirmek İçin Tıklayınız - Torrent Olarak İndrimek İçin  Tıkla


mp3 indir toptan çakmak iptv