3 Ekim 2013 Perşembe

Need for Speed Underground 2 Demo

EA (Electronic Arts) şirketi ilk Need For Speed’i piyasaya sürdüğünde yıl 1994’dü. O günden günümüze kadar hemen hemen her yıl yeni bir Need for Speed sürümü ile araba yarışı tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Need for Speed: Underground 2 ise bu popüler serinin 8. oyunu olarak 2004 yılında piyasaya sürülmüştür.
Need for Speed: Underground 2 bir önceki Underground sürümünün devam oyunu olarak düşünebiliriz. Yeni eklenen dört farklı yarış modu bulunmaktadır. Knockout (eleme) yarışı ise bu sürümden çıkartılmıştır. Kariyer modu dışında ise Lap Knockout (tur eleme) yarışı modu bulunmaktadır. 
 
Yarış modlarını incelersek Circuit (çember) yarışları 4 yarışmacıya kadar rakiplerin olduğu klasik yarışma modudur. En fazla 4 en az 2 tur üzerinden yapılmaktadır. Drifting (kaydırma) yarışları ise en zevkli ve kolay yarış modlarından birisidir. En fazla 3 arabayla aynı anda yarış yapılmaktadır. Başarılı bir kaydırma yapılarak puan toplanabilir. Drag (kapışma) yarışlarında ise oyuncular manuel (elle) vites değiştirerek başlangıç ve bitiş arasındaki düz mesafeyi birinci olarak bitirmeye çalışmaktadır. Drag yarışlarında zamanında vites değiştirme ve zamanında nitro kullanmak başarıyı getirmektedir.
 
Oyun da yapılan en büyük değişikliklerden birisi devasa bir haritada serbest olarak gezinme şansınızın olmasıdır. Haritanın bu büyüklüğü oyuncular tarafından çok büyük ilgi ile karşılanmıştır. Haritada gezerken sizin aracınız dışında da modifiyeli araçlar görebilirsiniz. Hatta bu modifiyeli araçlarla birebir şehir sokaklarında yarışabilirsiniz. Oyunda amaç rakibinizle aranızda belli bir mesafe fark açmaktır. Bu yarışlardan da para kazanır ve yeni modifiye özellikleri açabilirsiniz.
 
Need for Speed: Underground 2’de sokak yarışlarına katılmaktasınız. Bu yarışlar haritaların belli noktalarında yer almaktadır ve bu noktalara arabanızla gidip yarışı başlatmanız gerekmektedir. Burada oyunun güzel tarafı tamamen kullanıcıya bırakılmış bir seçim yapma şansınız olmasıdır. İstediğiniz yarışı istediğiniz zaman yapabilirsiniz.
 
Oyun size yine onlarca farklı araba modeli sunmaktadır. Genellikle Japon arabalarının ağırlıklı olduğu oyunda, Avrupa ve Amerika firmalarının da arabaları bulunmaktadır. Aldığınız, kullandığınız arabalara ise bir çok geliştirme ve modifiye yapabilirsiniz. Lastikler, motor, süspansiyon, frenler, ağırlık azaltma, turbo vb. birçok özellik ekleyebilirsiniz. Sizde hayalinizdeki arabayı oluşturarak sokak yarışlarının bu adrenalin dolu dünyasına Need for Speed: Underground 2 ile girebilirsiniz.


mp3 indir toptan çakmak iptv