24 Ekim 2013 Perşembe

Real Racing 3 Full Para Hileli Android İndir


Electronic Arts'ın daha önce ücretli olarak indirmeye sunduğu Real Racing ailesi, 3. nesil oyunuyla Free to Play yani ücretsiz yapıda olmasıyla dikkat çekiyor. Tabi oyun ücretsiz diye hiç para ödemiyor değilsiniz. Oyun içi satın almalara Electronic Arts, sık sık yer vermiş.
Real Racing 3'te neler var?
Mobil platformlar arasındaki en gerçekçi yarış deneyimini sunan Real RacingMint Engine 3 grafik motorunu kullanıyor. Electronic Arts'ın 45farklı lisanslı aracı kullandığı Real Racing 3; gerçekçi grafikleri ve ses efektleriyle sizleri telefona kenetliyor.
900'ün üzerinde etkinlik ve yüzlerce saatlik oynama süresiyle beraber, çoklu oyuncu desteğini arkasına alan Real Racing 3iOS tabanlı cihazlarda Game Center desteğini sunuyor.
Uygulama ne kadar yer kaplıyor?
Android için Google Play Store'dan indirdiğimiz dosya yaklaşık 6.1 MB'lık boyuta sahip. İndirilen uygulama, daha sonra oyunun başka dosyalarını internetten çekmeye başlıyor ve telefonda ortalama 1.7 GB'lık bir alan kaplıyor. Sonradan yüklenen diğer alan, SD karta kurulabiliyor. Yani pek çok Android cihazdaki uygulama yükleme alanı işgal edilmiyor.
iOS tabanlı cihazlarda da uygulamayı App Store'dan indirdiğinizde 716 MB'lık bir boyuta sahip olduğunu görüyoruz. Oyun yüklendikten sonra bu rakam 1.7 GB'a çıkıyor.
Real Racing 3'ü çalıştırmak için Android tabanlı cihazların en düşükAndroid 2.3.3 Gingerbread sürümüne sahip olmaları gerekiyorken,Apple'ın iOS cihazların da 4.3 ve üzeri sürümlerin yüklü olması gerekiyor.


 Oyunun data dosyasını wifi ile çektikten sonra , .rar dosyasından çıkan doc klasörünüAndroid/data da bulunan"com.ea.games.r3_row" içine atın .Değiştirilsin mi sorusuna evet deyin daha sonra da oyuna girin.
toptan çakmak kars hayvan pazarı