5 Ekim 2013 Cumartesi

Spartacus 1.Sezon 720p HD İndir


Spartacus gelmiş geçmiş en yüksek bütçeli dizilerden birisi olmasının yanı sıra dizi sektörü Spartacus dizisi ile efekt konusunda çağ atladı diyebiliriz. Bir diziden beklenilen her doyumu karşılayan Spartacus, 3 sezon çekildi ve Nisan 2013 de yani bu ay final yaptı. Dizi bu yönüyle de beğeni topladı. Mağlum 13-14 sezondur devam eden ve eski tadını artık vermeyen dizilerden olmadı.

Ayrıca final bölümü o kadar etkileyiciydi ki! Etkileyici olmayan bölümü yok gibi aslında. Yani bu dizinin her bölümü bir film diyebiliriz. Etkileyici olmasının temel sebeplerinden birisi de dizinin tarihte yaşanmış olayları kurgusal olarak ele alması olmuş. Yani dizide yaşanan şeyler bir zamanlar gerçekten yaşandı.

Dizinin konusundan konuşmaya gerek duymadık. Roma'daki köle ayaklanmasını ve efsanevi lider Spartacus'un hayatını konu alan dizi zamanın Roma'sını çok iyi bir şekilde ele almış ve işlemiş(her ne kadar çoğu sahnesi 18+ olsa da sonuçta Roma gerçekleri bunlar)
Dizi hakkındaki bu tamamen özgün fikirlerimizi uzatmak niyetinde değiliz. Çünkü bu eşsiz yapıtı size bir çok indirme seçeneği ile sunacağız.

Çok uzatmadan birkaç bilgi  daha verip indirme linklerini sizlere sunmak isterim.

Dizinin Tam İsmi ve Türkçe İsmi: Spartacus - Altyazılı

Sezon bilgisi: 3 sezon(arasezonla birlikte 4) çekildi ve dizi bitti. Bölüm başı ortalama uzunluk 50-55 dakikadır.

IMDB Puanı: 8,7/10

Fragman-Tanıtım:


toptan çakmak kars hayvan pazarı