6 Kasım 2013 Çarşamba

Call Of Duty Ghost Full Torrent İndir

Ghostsun hikayesi, 2000 yılında vizyona girmiş olan Traffic filminin Oscar ödüllü yazarı Stephen Gaghen tarafından yazılıyor. Yeni hikaye yıkıcı olaylardan 10 yıl sonra, Amerika Birleşik Devletlerinin artık süper güç olmadığı ve hem ekonomisinin hem de devletinin küller içinde olduğu bir dönemde geçiyor. ABDnin Özel Operasyonlar kuvvetlerinden kalan parçalardan oluşan Ghosts ekibi, ortaya çıkan teknolojik olarak üstün bir küresel güce karşı savaşıyorlar.

Meksika, Brezilya, Kaliforniya ve Antarktika gibi bölgelerde geçecek olan Ghoststa, Modern Warfaredekinin aksine üstün bir kuvvetin değil, kaynakları kısıtlı ve biraz güçten düşmüş bir ekibin parçası olacağız. Başrol karakterlerinden bir tanesi ise eğitimli köpeğimiz Riley olacak. Operasyonlarımız sırasında sadece kendi hayatımızı değil sadık dostumuz Rileyin hayatını da biraz riskte atacağız.

Modern Warfare hikayesinden bağımsız olacağı söylenen Ghosts hikayesinde bulunan birkaç referans, Acaba o kadar da bağımsız değil mi? sorusunu yine de akla getirtiyor. Modern Warfare serisindeki Scott Riley karakterinin lakabı Ghost idi ve şimdi de kameraların üzerinde olduğu ekibin adı Ghosts. Ghostun maskesindeki kuru kafa ile CoD: Ghoststaki Ghosts ekibinin sembolü birbirlerine pek de benzemese de ileride Scott Ghost Riley ile Ghosts ekibi arasında bir bağlantı çıkması mümkün olabilir. Ghostsda bize yardımcı olacak eğitimli köpek dostumuzun adının Riley olması da ayrıca şüphe uyandırıyor.


İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) veya Windows 8 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ /AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ işlemci
Ram: 6 GB
Sabit Disk: 40 GB boş alan
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870


mp3 indir toptan çakmak iptv