26 Kasım 2013 Salı

Candy Crush Saga Can Hileli - Ölümsüzlük Android Apk İndir


Oyundan bahsedecek olursak oyunun genel konsepti şekerlerden oluşuyor ve seviye seviye verilen görevleri yerine getirmemiz isteniyor.1. seviyeden başlayıp ilerledikçe oyun dahada zorlaşır hale geliyor.Aynı renk şekerleri en az 3 adet olmak üzere bir araya getirerek patlatıyorsunuz.Daha sonra patlattığınız şekerlerin yerine farklı şekerler gelebiliyor.Bölüm ilerledikçe bizden şekerlerin yerine şekerlerin üzerinde bulunan jöleleri temizlememiz isteniyor.Bütün jöleleri temizledikten sonra bölüm atlamış oluyorsunuz.
Burda önemli olan bir nokta var.Bize hem levelde oyunun zorluğuna göre hamle sayısı veriliyor.Mesela 4. level için 20 tane hamlemiz oluyor.Seviyeyi tamamlayabilmemiz için en fazla 20 hamle içinde görevi tamamlamamız gerekiyor.20 hamlede görevi tamamlamazsanız varolan 5 candan 1 canınız eksiliyor.5 canında tamamını kullanamazsanız belirli bir süre örn. 20 dk beklemek gerekiyor veya oyunu oynayan facebook arkadaşlarınızdan can isteyebiliyorsunuz.
20. seviyeye geldiğimizde 21. seviyeye geçebilmek için bizden arkadaşlarımızın onayı isteniyor.Arkadaşlarınıza davetiye gönderiyorsunuz.En az 3 arkadışınız daveti onaylarsa köprüden karşıya geçip 21. seviyeye gelmiş oluyorsunuz.Her 20 seviyede bir bu oluyor.Zeka ve mantık geliştirme açısından bence faydalı bir oyun.Zaten sizde oynarsanız gitgide oyunu kafanıza anlamlandırıyorsunuz.

mp3 indir toptan çakmak iptv