2 Kasım 2013 Cumartesi

Euro Truck Simulator 2 Oyunu Full Tek Link İndir


Euro Truck Simülatör 2, tır ve kamyon oyunlarının içinde en sonra çıkan ve en modern olan oyundur. Bir çoğumuz kamyon sürmeyi çok severiz, kalkış sesi olsun, korna sesi olsun, oyundaki sürüş zevki olsun ve vazgeçilmez aragaz sesine bayılırız.
        Ets 2'de oyuna başlarken size ait bir tır yoktur. Oyunda başka firmaların tırları ile çalışarak para kazanırsınız ve siz kendi kazandığınız para ile tır alıp ona modifiye yapabilirsiniz. Oyunda seviye sistemi geçerlidir, seviye atladıkça daha uzun yollara çıkabilir, daha güzel tırlara sahip olabilir ve size verilen para daha çok artar.
        Oyun setup halindedir, oyunu indirdiğinizde setup'ı çalıştırıp çok basit bir şekilde oyunu yükleyebilirsiniz. Daha sonra oyunu açtığınızda sizden serial key (ürün anahtarı) isteyecektir. Serial key'i yazmadan oyunu oynuyabilirsiniz size hiç bir sakıncası yoktur sadece oyuna başlarken ürün anahtarını isteyecektir. Oyunda crack yoktur setup'ı yüklediğinizde oyuna direk olarak başlangıç yapabilirsiniz.

ETS 2 (1.2.5.1) Ürün Anahtarları (Serial Keys):
         İlk önce internet bağlantınızı kesin daha sonra oyuna girin ve sizden istediği serial key'i yani aşağıdaki ürün anahtarını yazın. Şifre yanlış değildir, "sıfır" ile "O"yu karıştırmayın.
7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZmp3 indir toptan çakmak iptv