9 Kasım 2013 Cumartesi

Kaspersky AntiVirus 2014 Full Tek Link İndir


En popüler antivirüs programlarından biri olan Kasperskyen son sürümü olan 2014sürümü ile karışınızda. 

Önceki sürümüyle aynı güçlü motora sahip olan yeni Kaspersky Anti-Virus virüslere,solucanlaraTruva atlarına ve diğer zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak için kullanabileceğiniz en güçlü koruma araçlarından biridir.

Yeşil ve beyaz renklerle yeniden tasarlanmış arayüzü, acemi kullanıcılar için bile kolay kullanılır ve anlaşılır durumda. Daha deneyimli ve bilgili kullanıcıların ihtiyaçları da düşünülerek kapsamlı yapılandırma ayarları da arayüze dahil edilmiş. Arayüzdeki genel bölümler şunlar: Taramalar, Veritabanı Güncelleme, Sanal bir klavye ve Karantina Alanı.

Kaspersky Anti-Virus üç tip sistem taraması içeriyor. Bunlar: Tam, Kritik Alanlar ve Güvenlik Açıkları için Tarama. Program tüm dosya sisteminiz üzerinde gerçek zamanlı bir koruma sağlamakla birlikte, e-posta alımı, internette gezinme ve hatta anlık  mesajlaşmalar esnasında sezgisel tabanlı monitörü sayesinde olası tehditleri tespit edebiliyor. 

Program aynı zamanda Kaspersky Security Network olarak adlandırılan ve anonim kullanıcılardan elde edilen bilgilerle oluşturulmuş güçlü bir çevrimiçi servise de sahiptir. 

Program gelişmiş özellikleri ve her zamanki Kaspersky kalitesi ile dikkat çekerken aynı zamanda düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda yavaşlama sorunlarına yol açabilmektedir.
Şifre:rupi


mp3 indir toptan çakmak iptv