9 Kasım 2013 Cumartesi

Kaspersky Internet Security 2014 Full Tek Link İndir


Güvenli Para Modülü
Güvenli Klavye ve diğer benzersiz özellikleri ile Kaspersky Internet Security 2014 … Güvenliğizden ödün vermeden İnternet’te rahatca dolaşın.Yeni gelişen ve bilinmeyen tehditlere Algılar. Bulut tabanlı Kaspersky Security Network dünyadaki kullanıcıların sistemlerine bulaşan hertürlü veri’yi toplar ve yeni tehditleri anında engellemek için güncelleme modülü devreye girer böylece hertürlü virüs’e karşı bilgisayarınızı koruma altında tutar
Şüpheli web siteleri ve kimlik avcılarını yakalar
Gelişmiş anti-phishing teknolojisi zararlı web sitelerini girişinizi engeller, tüm virüs veya kimlik, banka vs dolandırıcılığı yapan siteler konusunda sizi uyarır.
Online alışveriş ve bankacılık için daha fazla güvenlik
Kaspersky Security her zaman online işlemler sırasında bilgilerinizi güvenli tutmak için yardımcı ek güvenlik katmanlarına yer verdi. Eşsiz Güvenli Para teknolojisi 2014 sürümünde, Güvenli Para otomatik olarak ziyaret ettiğiniz web sitesi güvenli olduğunu kontrol eder – ve aynı zamanda özel, korumalı modda web sitesi açmak … siber hırsızlar, kredi kartı numarası ve diğer kişisel verileri güvenli tutmak için Güvenli Para sistemi geliştirildi.
Dijital kimliğinizi ve Gizliliğinizi korur
Kaspersky Security 2014, gizliliğinizi ve kimliğinizi korumak için yeni teknolojileri hizmetinize sundu, 2 yeni modülü ile internetteki gizliliğinizi koruyun. İnternette bir parola girerken, keylogger ve zararlı virüslerin buna erişmesini engeller.
Ayrıca Sanal Klavye ile parolanızı sizden başkasının görmemesini sağlayabileceksiniz.
Çocuklarınızı kontro altında tutar
Ödüllü aile koruma özellikleri size bilgisayar, internet, uygulamalar, oyunlar ve web siteleri için çocukların erişimini daha fazla kontrol altında tutacak.
PC’nizdeki güvenlik açıklarını önleyin.
PC’nizde yaptığınız ayarlar veya uygulamalar sonucu oluşan açıkları kapatabilmenizi sisteminize açık yerden bulaşabilecek virüsleri önlemenizi sağlar.
Kaspersky Internet Security 2014, Microsoft’un en yeni işletim sistemi (windows 8) ile tam uyumlu ve Microsoft’un en son bilişim güvenlik yenilikleri ile entegre edilmiştir. Buna ek olarak, Şimdi Kaspersky – Microsoft’un yeni kullanıcı arayüzü desteklemek için geliştirilmiş yeni bir uygulamadır.
Rar / Şifre:rupi

mp3 indir toptan çakmak iptv